Transport i sprzedaż kamienia wapiennego

Skontaktuj się z nami po wycenę

Transport: 604-950-396

Spedycja: 604-567-396

Email r.jarocki@hitor.pl

Sprawdzony i rzetelny wykonawca sprzedaży oraz przewozu kamienia wapiennego

Proponujemy usługi z zakresu transportu, sprzedaży i przeładunku kamienia wapiennego, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania. Zapewniamy dostawę bezpośrednio na budowę klienta.

 

Przedsiębiorstwo HITOR oferuje indywidualną i dokładną wycenę zleconego zadania, kompleksową obsługę i terminową realizację. Poznaj szczegółową ofertę i zdecyduj się na transport i przeładunek kamienia wapiennego, a także bezpośrednich dostaw do klienta na budowę.

Transport i zakup kamienia wapiennego:
Telefon 604-950-396
Email r.jarocki@hitor.pl

plac i baza przeładunkowa z kruszywami

Transport i przeładunek kamienia wapiennego

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w transporcie kruszywa i materiałów sypkich, oferujemy Ci kompleksową realizację powierzonego zlecenia z zakresu logistyki kolejowej, rozładunku wagonów kolejowych, transportu z bocznicy na plac składowy oraz transportu i przeładunku kruszywa i materiałów sypkich, w tym kamienia wapiennego. Dysponujemy wysokiej klasy taborem wysokotonażowym, co pozwala nam na realizacje również skomplikowanych i wymagających zadań. Dbamy o systematyczne szkolenia kierowców, jednocześnie regularnie wdrażamy systemy udoskonalające jazdę, zapewniające maksymalny komfort pracy i terminową realizację zlecenia. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania indywidualnych informacji dotyczących ceny transportu i przeładunku kamienia wapiennego w Twoim mieście.

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą HITOR.