Usługi

Transport różnego rodzaju materiałów – dopasowany do Twoich potrzeb.

Transport i Sprzedaż
Kruszywa

Specjalizacją naszej firmy są przewozy materiałów sypkich, a w szczególności transport kruszyw budowlanych i drogowych oraz transport mas bitumicznych. Stale rozwijające się przedsiębiorstwo, nowoczesny tabor, pozwalają na niezawodną realizację najbardziej wymagających zadań.

Transport i sprzedaż wapna nawozowego

Transport i sprzedaż wapna i nawozów przez HITOR poparty jest wieloletnim doświadczeniem. Sprzedajemy i transportujemy wiele odmian wapna. Najpopularniejsze z nich to wapno nawozowe węglanowe Kujawit i Kujawit Premium firmy Lafarge.

Transport i sprzedaż
węgla

Oferujemy profesjonalny i kompleksowy przewóz materiału opałowego, możliwy do zrealizowania na terenie całej Polski. Przewozimy ekogroszek, kostkę, orzech, groszek i miał węglowy.

Transport Odpadów

Posiadamy wszelkie zezwolenia na transport odpadów.Podczas przewożenia odpadów każdy samochód jest odpowiednio oznakowany białą tablicą o wymiarach 40x30cm z czarnym napisem „ODPADY”.Ponadto naczepy są odpowiednio zabezpieczone w taki sposób, aby uniemożliwić rozprzestrzenianie się odpadów.

Transport płodów rolnych

Oferujemy profesjonalny i kompleksowy przewóz zbóż i płodów rolnych.Przy tak wrażliwym ładunku, jakim jest zboże, czy wszelkiego rodzaju warzywa bardzo istotne jest zachowanie czystości w naczepie. Przed każdym takim transportem nasze naczepy są dokładnie myte i dezynfekowane – na terenie firmy posiadamy własną myjnię...

Transport i sprzedaż betonu

Posiadamy dwa węzły betoniarskie w Toruniu przy ul. Morwowej 6 oraz w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 276. Beton, w zależności od rodzaju i potrzeb Klienta, transportujemy wywrotkami lub przy pomocy betonomieszarek. Posiadamy również pompy o zasięgu od 18m do 52m.

Dostawa Soli Drogowej

Chcesz, aby Twoje chodniki i drogi były bezpieczne podczas mroźnej pogody? Upewnij się, że masz pod ręką wystarczający zapas soli drogowej!W HITOR możesz nie tylko kupić sól drogową, ale także zamówić jej dostarczenie tam, gdzie potrzebujesz.
Scroll to Top