Transport materiałów sypkich | Sprzedaż kruszyw | Kujawsko-Pomorskie

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca przewozu oraz sprzedaży materiałów sypkich

Proponujemy usługi z zakresu transportu i sprzedaży kruszywa w województwie Kujawsko-Pomorskim, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania.

Hitor to nie tylko firma transportowa. Posiadamy również własny plac z kruszywami, który służy jako baza przeładunkowa.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z logistyką kolejową. Specjalizujemy się w rozładunkach wagonów oraz transportu kruszyw, żwirów oraz węgla z bocznicy na plac składowy. Nowoczesny tabor marki MERCEDES-BENZ pozwala na sumienne i terminowe realizacje zleconych przeładunków

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem materiałów sypkich to skontaktuj się z nami. Nie tylko mamy je na składzie ale również dostarczymy je pod wskazany przez Ciebie adres.

Transport kruszywa w województwie Kujawsko-Pomorskim

Oferujemy Ci profesjonalny transport kruszywa w Kujawsko-Pomorskim. Specjalizujemy się w przewozie kruszywa drogowego i budowlanego oraz mas bitumicznych. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, dysponujemy odpowiednio przygotowaną kadrą, dbamy, by zatrudniani kierowcy pozytywnie ukończyli wymagane kursy i uzyskali uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych i uprawnienia ADR oraz podążamy za najnowocześniejszymi technologiami. Transport kruszywa na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego realizujemy rzetelnie i terminowo, dbamy o Twoje zadowolenie i poziom wykonywanego zlecenia. Kontaktując się z nami, poznasz szczegóły oferty, informacje dotyczące wyceny oraz wolne terminy dla transportu kruszywa w Kujawsko-Pomorskim.

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top