Transport materiałów sypkich | Sprzedaż kruszyw | Ciechocinek

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca przewozu oraz sprzedaży materiałów sypkich

Proponujemy usługi z zakresu transportu i sprzedaży kruszywa w Ciechocinku, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania.
Hitor to nie tylko firma transportowa. Posiadamy również własny plac z kruszywami, który służy jako baza przeładunkowa.

 

Świadczymy kompleksowe usługi związane z logistyką kolejową. Specjalizujemy się w rozładunkach wagonów oraz transportu kruszyw, żwirów oraz węgla z bocznicy na plac składowy. Nowoczesny tabor marki MERCEDES-BENZ pozwala na sumienne i terminowe realizacje zleconych przeładunków

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem materiałów sypkich to skontaktuj się z nami. Nie tylko mamy je na składzie ale również dostarczymy je pod wskazany przez Ciebie adres.

Transport kruszywa w Ciechocinku

Transport drogowy to nasza specjalność – oferujemy Ci kompleksową obsługę realizacji zlecenia z zakresu transportu kruszywa na terenie Ciechocinka. Posiadamy wymagane zezwolenia na przewóz odpadów, a zatrudnieni przez nas kierowcy uprawnienia na transport materiałów niebezpiecznych oraz ADR. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, pozwalającym na szybki i profesjonalny transport kruszywa w Ciechocinku, charakteryzuje nas terminowość i rzetelność oraz dbałość o klienta na każdym etapie realizacji zlecenia. Specjalizujemy się w transporcie kruszywa drogowego i budowlanego oraz mas bitumicznych w Ciechocinku, podejmując się również najbardziej wymagających zleceń. Informacje dotyczące wyceny otrzymasz, kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top