Transport materiałów sypkich | Sprzedaż kruszyw | Golub-Dobrzyń

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca przewozu oraz sprzedaży materiałów sypkich

Proponujemy usługi z zakresu transportu i sprzedaży kruszywa w Golubiu-Dobrzyniu, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania. Hitor to nie tylko firma transportowa. Posiadamy również własny plac z kruszywami, który służy jako baza przeładunkowa.Świadczymy kompleksowe usługi związane z logistyką kolejową. Specjalizujemy się w rozładunkach wagonów oraz transportu kruszyw, żwirów oraz węgla z bocznicy na plac składowy. Nowoczesny tabor marki MERCEDES-BENZ pozwala na sumienne i terminowe realizacje zleconych przeładunkówJeżeli jesteś zainteresowany kupnem materiałów sypkich to skontaktuj się z nami. Nie tylko mamy je na składzie ale również dostarczymy je pod wskazany przez Ciebie adres.

Transport kruszywa w Golubiu-Dobrzyniu

Kilkunastoletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam przygotować ofertę w pełni odpowiadającą potrzebom klientów. Oferujemy profesjonalny transport kruszywa w Golubiu-Dobrzyniu. Dysponujemy specjalistycznym taborem wysokiej klasy oraz w pełni wykwalifikowaną kadrą. Zatrudnieni kierowcy posiadają wymagane uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych oraz uprawnienia ADR, samo przedsiębiorstwo posiada odpowiednie zezwolenia na transport odpadów. Kompleksowa obsługa na każdym etapie realizacji zlecenia zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę spośród podobnych, pojawiających się na rynku. Kontaktując się z nami, poznasz szczegóły oferty.

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top