Transport materiałów sypkich | Sprzedaż kruszyw | Bydgoszcz

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca przewozu oraz sprzedaży materiałów sypkich

Proponujemy usługi z zakresu transportu i sprzedaży kruszywa w Bydgoszczy, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania. Hitor to nie tylko firma transportowa. Posiadamy również własny plac z kruszywami, który służy jako baza przeładunkowa.Świadczymy kompleksowe usługi związane z logistyką kolejową. Specjalizujemy się w rozładunkach wagonów oraz transportu kruszyw, żwirów oraz węgla z bocznicy na plac składowy. Nowoczesny tabor marki MERCEDES-BENZ pozwala na sumienne i terminowe realizacje zleconych przeładunkówJeżeli jesteś zainteresowany kupnem materiałów sypkich to skontaktuj się z nami. Nie tylko mamy je na składzie ale również dostarczymy je pod wskazany przez Ciebie adres.

Transport kruszywa w Bydgoszcz

Specjalistyczny sprzęt, doświadczenie i odpowiednie zezwolenia na przewóz odpadów pozwalają nam zaproponować Ci usługi z zakresu transportu kruszywa w Bydgoszczy na najwyższym poziomie. Odpowiednio przygotowani kierowcy ukończyli kursy branżowe, dające uprawnienia na przewóz materiałów niebezpiecznych oraz uprawnienia ADR. Zapewniamy rzetelną, terminową i kompleksową realizację przyjętego zlecenia, dążąc do systematycznego podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług. Kontaktując się z nami, otrzymasz informację na temat cen transportu kruszywa w Bydgoszczy, wykorzystywanego sprzętu i terminów, w których możemy przyjąć Twoje zlecenie.

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top