Transport materiałów sypkich | Sprzedaż kruszyw | Gniewkowo

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca przewozu oraz sprzedaży materiałów sypkich

Proponujemy usługi z zakresu transportu i sprzedaży kruszywa w Gniewkowie, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania.
Hitor to nie tylko firma transportowa. Posiadamy również własny plac z kruszywami, który służy jako baza przeładunkowa.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z logistyką kolejową. Specjalizujemy się w rozładunkach wagonów oraz transportu kruszyw, żwirów oraz węgla z bocznicy na plac składowy. Nowoczesny tabor marki MERCEDES-BENZ pozwala na sumienne i terminowe realizacje zleconych przeładunków

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem materiałów sypkich to skontaktuj się z nami. Nie tylko mamy je na składzie ale również dostarczymy je pod wskazany przez Ciebie adres.

Transport kruszywa w Gniewkowie

Nowoczesny tabor to nie wszystko! Oferując Ci transport kruszywa w Gniewkowie, oferujemy Ci kompleksową obsługę na każdym etapie jego realizacji, obejmującą przygotowania, załadunek, przewóz oraz rozładunek we wskazanym przez Ciebie miejscu. Przedsiębiorstwo dbając o bezpieczeństwo pracowników oraz wysoki poziom świadczonych usług posiada zezwolenia na transport odpadów. Kierowcy realizujący transport kruszywa w Gniewkowie ukończyli specjalistyczne kursy, gwarantujące uprawnienia na transport materiałów niebezpiecznych oraz uprawnienia ADR. Dysponując wykwalifikowaną kadrą i specjalistycznym sprzętem podejmujemy się realizacji nawet najbardziej wymagających zadań. Kontaktując się z nami, uzyskasz szczegółowe informacje na temat transportu kruszywa w Gniewkowie.

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top