Transport kruszyw

Skontaktuj się z nami po wycenę

Transport: 604-950-396

Spedycja: 604-567-396

Email r.jarocki@hitor.pl

Specjalizacją naszej firmy są przewozy materiałów sypkich, a w szczególności transport kruszyw budowlanych i drogowych, transport mas bitumicznych oraz sprzedaż materiałów sypkich. Stale rozwijające się przedsiębiorstwo, nowoczesny tabor, pozwalają na niezawodną realizację najbardziej wymagających zadań. Przy realizacji większych zleceń podejmujemy się organizacji większej ilości przewoźników.

Realizujemy transport drogowy na terenie całego kraju. Wiedząc jak cenny jest czas, stawiamy na terminowość każdego zlecenia, do którego podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie.

Posiadamy pełne zezwolenia na transport odpadów. Nasi wykwalifikowani kierowcy ukończyli kursy w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych i posiadają uprawnienia ADR.

Dysponujemy własną bazę przeładunku kruszyw, znajdującą się w Toruniu przy ul. Morwowej 6, wraz z wagą oraz sprzętem do załadunku. W naszej ofercie posiadamy kruszywa frakcjonowane, mieszanki oraz grysy:

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą HITOR.