Transport płodów rolnych

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Transport płodów rolnych

Oferujemy profesjonalny i kompleksowy przewóz zbóż i płodów rolnych.

Przy tak wrażliwym ładunku, jakim jest zboże, czy wszelkiego rodzaju warzywa bardzo istotne jest zachowanie czystości w naczepie. Przed każdym takim transportem nasze naczepy są dokładnie myte i dezynfekowane – na terenie firmy posiadamy własną myjnię.

Dla bezpieczeństwa transportu zbóż i płodów rolnych stworzono system GMP+.

System GMP+ dotyczy całego procesu, począwszy od roślin uprawianych na roli, przechowywanie, handel, przewóz oraz produkcję.

GMP B4+

Firma Hitor posiada certyfikat GMP B4+ to standard przeznaczony dla przedsiębiorstw transportowych oraz firm spedycyjnych, specjalizujących się w przewozie ładunków dla sektora paszowego.

Wdrożony w naszym przedsiębiorstwie system bezpieczeństwa gwarantuje, że transport pasz odbywa się w środowisku, w którym skażenia lub potencjalnie groźne substancje nie stanowią zagrożenia dla bezpieczeństwa pasz.

Organizacja certyfikująca wydająca certyfikat GMP+B4 wymaga aby firma transportowa spełnia następujące wymogi:

  • Pracownicy muszą być świadomi odpowiedzialności za bezpieczeństwo pasz. Pasze są częścią łańcucha produkcji żywności.
  • Firma transportowa zobowiązana jest do stworzenia i wdrożenia procedur i instrukcji zawierających wymogi niniejszego standardu.
  • Musi zostać sporządzony na piśmie i wdrożony Plan monitoringu.

Raz w roku nasza firma przechodzi audyt, potwierdzający że nie ma żadnych nieprawidłowości w prowadzeniu dokumentacji GMP+

Scroll to Top