Transport materiałów sypkich | Sprzedaż kruszyw | Toruń

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Transport kruszyw

Specjalizacją naszej firmy są przewozy materiałów sypkich, a w szczególności transport kruszyw budowlanych i drogowych oraz transport mas bitumicznych. Stale rozwijające się przedsiębiorstwo, nowoczesny tabor, pozwalają na niezawodną realizację najbardziej wymagających zadań.
Obecnie dysponujemy flotą samochodów ciężarowych liczącą 30 zestawów. Są to ciągniki siodłowe z naczepą samowyładowczą o ładowności do 28 ton i kubaturą od 26 do 45 m3. W naszej ofercie posiadamy również ciężarówkę wywrotkę z napędem 8×4, o ładowności do 20 ton.
Dysponujemy własną bazą przeładunku kruszyw, znajdującą się w Toruniu przy ul. Morwowej 6, wraz z wagą oraz sprzętem do załadunku.
Przy podejmowaniu bardzo dużych zleceń mamy również możliwość organizacji większej ilości przewoźników.
Posiadamy pełne zezwolenia na transport krajowy oraz certyfikaty i ubezpieczenia ładunków i samochodów niezbędnych do realizacji danego zlecenia.
Realizujemy transport drogowy na terenie całego kraju
Wiedząc jak cenny jest czas, stawiamy na terminowość każdego zlecenia, do którego podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie.
Wykwalifikowani kierowcy dostarczą bezpiecznie zakupione przez Państwa towary
Zapraszamy do kontaktu.

Sprzedaż kruszyw

Na terenie naszej firmy przy ul. Morwowej 6 w Toruniu posiadamy własny plac przeładunkowy kruszyw.Oferujemy kruszywa drogowe, grysy, kruszywa frakcyjne oraz kruszywa z recyklingu.Odbiór kruszywa możliwy jest przy pomocy naszego transportu lub transportu własnego Klienta.Na terenie firmy dysponujemy własną wagą, załadunek odbywa się sprawnie przy pomocy nowoczesnej ładowarki.W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę kruszyw: kamień wapienny, granity, bazalty, melafiry, gruz, kamienie polne, żwiry płukane, piaski, pospółki.Zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top