Transport i sprzedaż kruszyw w Inowrocławiu

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca przewozu oraz sprzedaży materiałów sypkich

Proponujemy usługi z zakresu transportu i sprzedaży kruszywa w Inowrocławiu, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania.

 
Hitor to nie tylko firma transportowa. Posiadamy również własny plac z kruszywami, który służy jako baza przeładunkowa.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z logistyką kolejową. Specjalizujemy się w rozładunkach wagonów oraz transportu kruszyw, żwirów oraz węgla z bocznicy na plac składowy.

Nowoczesny tabor marki MERCEDES-BENZ pozwala na sumienne i terminowe realizacje zleconych przeładunków

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem materiałów sypkich to skontaktuj się z nami. Nie tylko mamy je na składzie ale również dostarczymy je pod wskazany przez Ciebie adres.

Transport kruszywa w Inowrocławiu

Opierając się na kilkunastoletnim doświadczeniu, chcemy zaproponować Ci profesjonalny przewóz materiałów sypkich. Dbamy o odpowiednie kwalifikacje zatrudnianych kierowców, zlecając odbycie specjalistycznych, nadający wymagane uprawnienia, kursów. Nowoczesny tabor zapewnia bezproblemową, terminową realizację zlecenia, a szacunek do klienta – kompleksową obsługę powierzonego nam zlecenia na każdym etapie jego realizacji. Transport kruszywa w Inowrocławiu obejmuje przewóz kruszywa drogowego i budowlanego. Kontaktując się z nami, otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące wolnych terminów, którymi dysponujemy oraz kosztów związanych z transportem kruszywa w Inowrocławiu.

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top