Transport materiałów sypkich | Sprzedaż kruszyw | Solec Kujawski

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca przewozu oraz sprzedaży materiałów sypkich

Proponujemy usługi z zakresu transportu i sprzedaży kruszywa w Solcu Kujawskim, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania. Hitor to nie tylko firma transportowa. Posiadamy również własny plac z kruszywami, który służy jako baza przeładunkowa.Świadczymy kompleksowe usługi związane z logistyką kolejową. Specjalizujemy się w rozładunkach wagonów oraz transportu kruszyw, żwirów oraz węgla z bocznicy na plac składowy. Nowoczesny tabor marki MERCEDES-BENZ pozwala na sumienne i terminowe realizacje zleconych przeładunkówJeżeli jesteś zainteresowany kupnem materiałów sypkich to skontaktuj się z nami. Nie tylko mamy je na składzie ale również dostarczymy je pod wskazany przez Ciebie adres.

Transport kruszywa w Solcu Kujawskim

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, gwarantujemy Ci kompleksową realizację transportu kruszywa na terenie Solca Kujawskiego, obejmującą zarówno przygotowania, jak i przewóz materiałów sypkich. Specjalizujemy się w transporcie kruszyw budowlanych i drogowych i mas bitumicznych. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i niezawodnym, nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam realizację także wymagających zleceń. Naszym celem jest terminowe wywiązywanie się z zawartych umów, rzetelna realizacja zadań i doskonała organizacja czasu pracy. Transport kruszywa na terenie Solca Kujawskiego wykonują wykwalifikowani kierowcy, posiadający uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych oraz uprawnienia ADR. W naszej ofercie posiadamy kruszywa frakcjonowane, mieszanki oraz grysy. Poznaj szczegóły oferty, kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie.

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top