Transport materiałów sypkich | Sprzedaż kruszyw | Chełmża

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca przewozu oraz sprzedaży materiałów sypkich

Proponujemy usługi z zakresu transportu i sprzedaży kruszywa w Chełmży, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania.


Hitor to nie tylko firma transportowa. Posiadamy również własny plac z kruszywami, który służy jako baza przeładunkowa.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z logistyką kolejową. Specjalizujemy się w rozładunkach wagonów oraz transportu kruszyw, żwirów oraz węgla z bocznicy na plac składowy. Nowoczesny tabor marki MERCEDES-BENZ pozwala na sumienne i terminowe realizacje zleconych przeładunków

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem materiałów sypkich to skontaktuj się z nami. Nie tylko mamy je na składzie ale również dostarczymy je pod wskazany przez Ciebie adres.

Transport kruszywa w Chełmży

Wieloletnie doświadczenie w transporcie kruszywa pozwoliło nam przygotować wyjątkową ofertę, dedykowaną mieszkańcom Chełmży. Wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt, którym dysponujemy i wykwalifikowani kierowcy, posiadający wymagane uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych oraz uprawnienia ADR to wizytówka naszej firmy. Specjalizujemy się w przewozie kruszyw budowlanych i drogowych oraz materiałów sypkich, jednak chęć stałego rozwoju pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. Kontaktując się z nami, wybierasz usługi na najwyższym poziomie, terminową realizację powierzonego zlecenia i kompleksową obsługę na każdym jego etapie.

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top