Transport kamieni polnych | Sprzedaż i przeładunek

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca sprzedaży oraz przewozu kamieni polnych

Proponujemy usługi z zakresu transportu, sprzedaży i przeładunku kamieni polnych, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania. Zapewniamy dostawę bezpośrednio na budowę klienta.


Przedsiębiorstwo HITOR specjalizuje się w kompleksowej i profesjonalnej realizacji usług z zakresu transportu i przeładunku kamieni polnych na terenie całego kraju, oferując terminowy i bezpieczny przewóz materiałów sypkich, także bezpośrednio do klienta na budowę. Poznaj szczegółową ofertę!

Transport i przeładunek kamieni polnych

Oferujemy Ci kompleksową realizację procesu logistycznego, obejmującego przygotowania, transport oraz rozładunek kamieni polnych. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, systematycznie wdrażamy nowoczesne technologie w celu usprawnienia pracy oraz podniesienia poziomu bezpieczeństwa. Wyróżnia nas terminowość, indywidualne podejście do klienta oraz zlecenia, profesjonalizm i rzetelność. Dysponujemy własnym, wysokotonażowym taborem marki Mercedes-Benz, umożliwiającym bezproblemowy transport i przeładunek kamieni polnych oraz świadczenie usług w zakresie logistyki kolejowej, w tym rozładunku wagonów kolejowych i transport kamieni polnych z bocznicy na plac boczny.

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top