Transport kamienia wapiennego | Sprzedaż i przeładunek

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca sprzedaży oraz przewozu kamienia wapiennego.

 Proponujemy usługi z zakresu transportu, sprzedaży i przeładunku kamienia wapiennego, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania. Zapewniamy dostawę bezpośrednio na budowę klienta.

Transport i przeładunek kamienia wapiennego

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w transporcie kruszywa i materiałów sypkich, oferujemy Ci kompleksową realizację powierzonego zlecenia z zakresu logistyki kolejowej, rozładunku wagonów kolejowych, transportu z bocznicy na plac składowy oraz transportu i przeładunku kruszywa i materiałów sypkich, w tym kamienia wapiennego. Dysponujemy wysokiej klasy taborem wysokotonażowym, co pozwala nam na realizacje również skomplikowanych i wymagających zadań. Dbamy o systematyczne szkolenia kierowców, jednocześnie regularnie wdrażamy systemy udoskonalające jazdę, zapewniające maksymalny komfort pracy i terminową realizację zlecenia. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania indywidualnych informacji dotyczących ceny transportu i przeładunku kamienia wapiennego w Twoim mieście.

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top