Transport gruzu | Sprzedaż i przeładunek

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca sprzedaży oraz przewozu gruzu

Proponujemy usługi z zakresu transportu, sprzedaży i przeładunku gruzu, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania. Zapewniamy dostawę bezpośrednio na budowę klienta.

Profesjonalny i terminowy przewóz gruzu w Twoim miejscu zamieszkania? Poznaj szczegółową ofertę przedsiębiorstwa HITOR i skorzystaj z kompleksowej usługi, obejmującej transport i przeładunek gruzu, a także bezpośrednich dostaw do klienta na budowę. Podejmując z nami współpracę, możesz być pewny terminowej realizacji zlecenia!

Transport i przeładunek gruzu

Firma HITOR dbając o środowisko naturalne oferuje kruszywa sztuczne pochodzące z recyklingu. W ofercie posiadamy gruz z recyklingu: ceglany, betonowy oraz mieszany. Gruz ten używany jest do utwardzenia placów, parkingów, chodników. Transport gruzu realizowany jest także przy budowie dróg i autostrad. Kruszywo z recyklingu stosowane jest powszechnie na terenie Torunia i dostawy realizowane są transportem firmy HITOR.

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top