Transport żwiru | Sprzedaż i przeładunek

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca sprzedaży oraz przewozu żwiru

Proponujemy usługi z zakresu transportu, sprzedaży i przeładunku żwiru, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania. Zapewniamy dostawę bezpośrednio na budowę klienta.

Przedsiębiorstwo HITOR świadczy kompleksowe usługi w zakresie transportu i przeładunku żwiru / żwiru płukanego oferując terminowy i bezpieczny przewóz materiałów sypkich na terenie całego kraju bezpośrednio ze żwirowni na budowę klienta. Poznaj szczegółową ofertę, w tym również indywidualnie ustaloną cenę.

Transport i przeładunek żwiru

Specjalizujemy się w organizacji i transporcie materiałów sypkich, w tym żwiru, wykorzystując w tym celu własny, nowoczesny i wysokotonażowy tabor marki Mercedes-Benz. Dysponujemy doświadczoną i odpowiednio wykwalifikowaną kadrą, a nasi kierowcy posiadają aktualnie wymagane zezwolenia oraz uprawnienia. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, obserwujemy zachodzące zmiany i wdrażamy nowoczesne rozwiązania, by maksymalnie zwiększyć efektywność i poziom wykonywanych zleceń. Decydując się na usługi oferowane przez profesjonalne przedsiębiorstwo, zapewniasz sobie rzetelny i terminowy transport i przeładunek żwiru płukanego. Świadczymy również usługi z zakresu logistyki kolejowej oraz rozładunku wagonów.

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top