Transport granitu | Sprzedaż i przeładunek

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca przewozu oraz sprzedaży granitu

Proponujemy usługi z zakresu transportu, przeładunku i sprzedaży granitu, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania. Zapewniamy dostawę bezpośrednio na budowę klienta.

Przedsiębiorstwo HITOR oferuje Ci indywidualną wycenę Twojego zlecenia, kompleksową obsługę transportu i przeładunku granitu, a także bezpośrednich dostaw z kopalni do klienta na budowę oraz terminową i bezpieczną realizację powierzonego zadania. Podejmując z nami współpracę, możesz być pewny profesjonalnie wykonanej usługi!

Transport i przeładunek granitu

Specjalizujemy się w transporcie kruszywa, w tym również granitu, na terenie całego kraju oraz rozładunkach wagonów z bocznicy na plac składowy. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie logistyki kolejowej, wykorzystując nowoczesny tabor o wielkim tonażu. Charakteryzuje nas terminowość i rzetelność w związku z wykonywanymi zadaniami. Dbamy o wysoki poziom świadczonych usług, dbając o aktualnie wymagane zezwolenia i uprawnienia. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, stale monitorujemy zachodzące na rynku zmiany i systematycznie wdrażamy innowacje konieczne do efektywniejszego transportu granitu i pozostałych kruszyw. Cena transportu i przeładunku granitu ustalana jest indywidualnie – zapraszamy do kontaktu!
Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.
Scroll to Top