Transport piasku | Sprzedaż i przeładunek

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca sprzedaży oraz przewozu piasku

Proponujemy usługi z zakresu transportu, sprzedaży i przeładunku piasku, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania. Zapewniamy dostawę bezpośrednio na budowę klienta.

Rzetelny wykonawca, świadczący kompleksowe i legalne usługi z zakresu transportu i przeładunku piasku w Twoim mieście? Przedsiębiorstwo HITOR dbając o wysoki poziom świadczonych usług, dba o odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia zatrudnianych kierowców. Zapewniamy bezpośrednie dostawy ze żwirowni do klienta na budowę. Wybierz doświadczonego wykonawcę.

Transport i przeładunek piasku

Oferujemy Ci szeroki zakres usług świadczonych w zakresie spedycji, logistyki kolejowej, rozładunku wagonów kolejowych oraz transportu materiałów sypkich, w tym piasku. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, stale poszukujemy nowoczesnych rozwiązań i regularnie wdrażamy innowacje, dbamy o systematyczny rozwój kierowców i sprawną, całodobową obsługę. Cenimy sobie profesjonalizm i rzetelność, dlatego stawiamy na terminowość realizowanych zleceń i sprawne działanie. Dysponujemy nowoczesnym i wysokotonażowym taborem marki Mercedes-Benz, który umożliwia nam bezpieczny transport i przeładunek piasku w Twoim mieście. Zadzwoń, by poznać szczegóły, w tym również cenę planowanego zlecenia.

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top