Transport pospółki | Sprzedaż i przeładunek

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca sprzedaży oraz przewozu pospółki

Proponujemy usługi z zakresu transportu, sprzedaży i przeładunku pospółki, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania. Zapewniamy dostawę bezpośrednio na budowę klienta.

Wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowana kadra i doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi z zakresu transportu i przeładunku pospółki na terenie całego kraju, jednocześnie dbając o ich wysoki poziom i terminową realizację. Zapewniamy bezpośredni transport ze żwirowni na budowę klienta.

Transport i przeładunek pospółki

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam przygotować bogatą ofertę kompleksowych usług związanych ze spedycją, logistyka kolejową, przeładunkiem wagonów kolejowych, transportem kruszyw i materiałów sypkich z bocznicy na plac składowy oraz transportem i przeładunkiem pospółki. Dysponujemy nowoczesnym, wysokotonażowym taborem marki Mercedes-Benz i dbamy o jego regularne unowocześnianie poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu możemy sprawnie i terminowo wykonywać nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Zatrudniamy odpowiednio przygotowaną kadrę – nasi kierowcy posiadają uprawnienia i zezwolenia konieczne do przewozu pospółki i pozostałych materiałów sypkich. Oferujemy Ci profesjonalną, całodobową obsługę. Chcesz uzyskać szczegółowe informacje, również te dotyczące ceny transportu pospółki? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top