Transport melafiru | Sprzedaż i przeładunek

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca przewozu oraz sprzedaży melafiru

Proponujemy usługi z zakresu transportu, sprzedaży i przeładunku melafiru, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania. Zapewniamy dostawę bezpośrednio na budowę klienta.


Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w spedycji i transporcie materiałów sypkich, przedsiębiorstwo HITOR oferuje kompleksowe usługi z zakresu transportu i przeładunku melafiru oraz innych kruszyw, a także bezpośrednie dostawy z kopalni do klienta na budowę. Poznaj szczegółową ofertę, dostępną także w Twoim miejscu zamieszkania.

Transport i przeładunek melafiru

Nowoczesny, wysokotonażowy tabor marki Mercedes-Benz i odpowiednio wykwalifikowana kadra, posiadająca aktualne uprawnienia, pozwalają nam na rzetelną realizację transportu i przeładunku melafirów, bazaltów, granitów oraz innych kruszyw, na terenie całego kraju. Podążając za nowoczesną technologią, systematycznie wdrażamy innowacyjne rozwiązania w celu zapewnienia profesjonalnej i kompleksowej obsługi oraz GPS i systemy udoskonalające jazdę, oraz zapewniające bezpieczeństwo kierowcom. Świadczymy usługi z zakresu logistyki kolejowej, a także organizujemy i przeprowadzamy kompleksowy rozładunek wagonów. Jesteś zainteresowany transportem i przeładunkiem melafiru na terenie Twojego miejsca zamieszkania? Skontaktuj się z nami w celu indywidualnego omówienia szczegółów, w tym również ceny usługi.

  •  

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top