Transport i sprzedaż bazaltu

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Kontakt:

Skontaktuj się z nami po wycenę

Sprawdzony i rzetelny wykonawca sprzedaży oraz przewozu bazaltu

Proponujemy usługi z zakresu transportu, sprzedaży i przeładunku granitu, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania. Zapewniamy dostawę bezpośrednio na budowę klienta.


Bezpieczny, terminowy i legalny przewóz bazaltu i pozostałych kruszyw na terenie całego kraju? Poznaj ofertę przedsiębiorstwa HITOR i powierz realizację transportu i przeładunku bazaltu, zapewniamy dostawę bezpośrednio z kopalni na Twoją budowę.

Transport i przeładunek bazaltu

Specjalizujemy się w całodobowej logistyce, proponując Ci kompleksową realizację usług z zakresu przeładunku i transportu kruszyw, w tym także bazaltu. Dysponujemy doświadczoną i odpowiednio wykwalifikowaną kardą, dbamy, by kierowcy posiadali wymagane uprawnienia i zezwolenia i systematycznie wdrażamy nowoczesne technologie, mające na celu poprawę komfortu pracy i jakości realizowanych zleceń. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu logistyki kolejowej, w tym również rozładunku wagonów, wykorzystując w tym celu własny, nowoczesny i wysokotonażowy tabor marki Mercedes-Benz. Prowadzony przez nas transport i przeładunek bazaltu przebiegają sprawnie i bezproblemowo – w trosce o terminowość realizacji zlecenia i komfort kierowców korzystamy z nowoczesnych technologii i systemów nawigacyjnych. Cena transportu bazaltu i pozostałych kruszyw jest ustalana indywidualnie.

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Scroll to Top