Transport krajowy i spedycja

Transport: 604-950-396

Spedycja: 604-567-396

Od 15 lat działamy w transporcie ciężarowym na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w przewozie kruszyw, materiałów sypkich, płodów rolnych, nawozów, węgla oraz odpadów.
Rocznie przemierzamy 2,5 mln kilometrów i przewozimy 700 tys. ton ładunków różnego rodzaju.
Dysponujemy trzydziestoma zestawami, składającymi się z ciągnika siodłowego i naczepy samowyładowczej o ładowności do 28 ton i kubaturą od 26 do 45m3. W naszej ofercie posiadamy również samochód ciężarowy wywrotkę z napędem 8×4 o ładowności do 20 ton oraz cementonaczepę o pojemności 35m3.
Nasze samochody są nowoczesne i niezawodne, posiadają certyfikaty EURO 6.
Bezpieczeństwo wykonywanego zlecenia w zakresie transportu zapewniają najlepsi, doświadczeni kierowcy. Każdy samochód wyposażony jest w system GPS, dzięki któremu w łatwy sposób możemy zlokalizować transport, który wyruszył do naszych Klientów.

GMP+ FSA

Firma Hitor posiada certyfikat GMP+ FSA, przeznaczony dla przedsiębiorstw transportowych oraz firm spedycyjnych, specjalizujących się w przewozie ładunków dla sektora paszowego.
Wdrożony w naszym przedsiębiorstwie system bezpieczeństwa gwarantuje, że transport pasz odbywa się w środowisku bezpiecznym dla przewozu pasz.

BDO

Firma Hitor znajduje się w rejestrze bazy danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami – został nam nadany numer BDO: 000014104

Profesjonalna Obsługa

Sprawne Działanie

24h na Dobę