Transport i sprzedaż kruszyw w Brodnicy

Skontaktuj się z nami po wycenę

Transport: 604-950-396

Spedycja: 604-567-396

Email r.jarocki@hitor.pl

Sprawdzony i rzetelny wykonawca przewozu oraz sprzedaży materiałów sypkich

Proponujemy usługi z zakresu transportu i sprzedaży kruszywa w Solcu Kujawskim, gwarantując najwyższy poziom realizacji zleconego zadania.

 

Hitor to nie tylko firma transportowa. Posiadamy również własny plac z kruszywami, który służy jako baza przeładunkowa.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z logistyką kolejową. Specjalizujemy się w rozładunkach wagonów oraz transportu kruszyw, żwirów oraz węgla z bocznicy na plac składowy. Nowoczesny tabor marki MERCEDES-BENZ pozwala na sumienne i terminowe realizacje zleconych przeładunków

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem materiałów sypkich to skontaktuj się z nami. Nie tylko mamy je na składzie ale również dostarczymy je pod wskazany przez Ciebie adres.

Transport i zakup kruszywa:
Telefon 604-950-396
Email r.jarocki@hitor.pl

plac i baza przeładunkowa z kruszywami

Transport kruszywa w Brodnicy

Specjalizujemy się w transporcie kruszywa drogowego i budowlanego, realizując zlecenia także na terenie Brodnicy. Dysponujemy nowoczesnym taborem i wykwalifikowaną kadrą. Dbając o wysoki poziom świadczonych przez nas usług dbamy, by były one w pełni legalne i bezpieczne – posiadamy wymagane zezwolenia na transport odpadów, a zatrudniani przez nas kierowcy realizują specjalistyczne kursy, dające uprawnienia w zakresie transportu materiałów niebezpiecznych oraz uprawnienia ADR. Transport kruszywa w Brodnicy realizowany przez naszą firmę jest terminowy, profesjonalny i bezproblemowy, kontaktując się z nami, otrzymasz informacje, które pozwolą Ci podjąć ostateczną decyzję. Powierz realizację swojego zlecenia przedsiębiorstwu z kilkunastoletnim doświadczeniem!

Oferujemy również dostawy kruszyw koleją w dowolnym miejscu w kraju. Kompleksowa realizacja całego procesu logistycznego od zakupu kruszywa po dostarczenie materiału do klienta w dowolne miejsce w kraju.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą HITOR.